Ove godine nema standardnog blagoslova obitelji od kuće do kuće, već prema dogovoru. Sve obitelji koje žele da ih don Mate posjeti i blagoslovi trebaju ga pozvati i dogovoriti se s njime za blagoslov.

Na drugu nedjelju po Božiću (03.01.2021.) na župnoj misi don Mate je blagoslovio vodu i sol, te je župljanima podijeljena molitva koju će izmoliti kod blagoslova obitelji koju zajednički mole članovi obitelji bez župnika, te kalendar i naljepnica “G+M+B” za vrata.

Molimo vas da se sjetite remete koji vodi računa o urednosti u crkvi i oko crkve što izuskuje, kako vrijeme, tako i financijske troškove. Sve svoje milodare za remetu i župu možete dati župniku u sakristiji nakon svetih misa. Remeti možete i osobno dati za remetarinu.

MILODARI (LEMOZINE) KOJI SE PRIKUPLJAJU NA NEDJELJNIM ŽUPNIM MISAMA IDU ZA STRADALE U POTRESU.